Zirgynas Rukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zirgynas Rukas

Pats nuostabiausias Lietuvos Zirgynas!!!
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Arkliukea parduoda

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Miniracing
Admin



Pranešimų skaičius : 321
Join date : 2008-02-15

Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 EmptyTr. 02 20, 2008 12:57 pm

Noreciau nebesipykti! Tikrai noreciau, ir neesu tokia kaip tu kartais pavarai! Labai daug kas su manim labiau issisnekeja pamato jog as esu labai fainas zmogeliukas! Taigi, arba susitaikom, arba bent jau nebesigincijam! ;)
Atgal į viršų Go down
https://rukasz.forumlt.com
Svečias
Svečias




Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 EmptyTr. 02 20, 2008 12:57 pm

Susitaikom, bet tik su tokia sąlyga, jeigu kiekvienam kampe nebežeminsi Šešėlio, nes pripažink, jsi neblgoas žirgynas.

O aš nežeminsiu tavojo Rūko.
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Admin



Pranešimų skaičius : 321
Join date : 2008-02-15

Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 EmptyTr. 02 20, 2008 1:05 pm

Ok, susitariam! Ir gal pagaliau atblokinsi mane??? :lol:
Atgal į viršų Go down
https://rukasz.forumlt.com
Arkliukea

Arkliukea


Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2008-02-16

Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 EmptyTr. 02 20, 2008 1:08 pm

Ka jus blemba cia ginsijotes.Man vel prekybviete istrints per jus :lol!: tarkitem pm blemba.Shadiow -tavo zirgyneli maciau kad megsti kai zirgynuose megsti tvarka.TAI BAIGIT FLOODONT BLEMBA!!!!!!!!! :sleep:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 EmptyKv. 02 21, 2008 6:43 am

Arkliuke- daugiau nefloodinsiu, tik pasakau:

Miniracing, netablokinsiu tavęs niekada, už tai, ką padarei. Arkliukea parduoda - Page 2 100413
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Arkliukea parduoda - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arkliukea parduoda   Arkliukea parduoda - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Arkliukea parduoda
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» vilyte parduoda
» Contendro (sav. Arkliukea)
» Arkliukea inventorius jos zirgui

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zirgynas Rukas :: Administracija :: Prekybviete-
Pereiti į: